
Women's Maillard Style Geometric Alloy Stacked Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images









Women's Maillard Style Geometric Alloy Stacked Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























