
Women's Mermaid Tear Clavicle Chain Necklace Normcore Design Super Flash Zircon Pendant Alloy And Copper Material Geometric Pattern Electroplating Process
Women's Mermaid Tear Clavicle Chain Necklace Normcore Design Super Flash Zircon Pendant Alloy And Copper Material Geometric Pattern Electroplating Process
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images










Women's Mermaid Tear Clavicle Chain Necklace Normcore Design Super Flash Zircon Pendant Alloy And Copper Material Geometric Pattern Electroplating Process
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |























