
Women's Metal Alloy Cartoon Shape Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Weight | 40g |
Original: $3.51
-65%$3.51
$1.23More Images





Women's Metal Alloy Cartoon Shape Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Weight | 40g |























