
Women's Metal Alloy Necklace With Heart Flower Cut Out And Letters Pattern Electroplated O Word Chain
Women's Metal Alloy Necklace With Heart Flower Cut Out And Letters Pattern Electroplated O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,White K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images






























Women's Metal Alloy Necklace With Heart Flower Cut Out And Letters Pattern Electroplated O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,White K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,White K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























