
Women's Metal Alloy Square Dial Vintage Quartz Fashionable Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 45g |
Original: $12.43
-65%$12.43
$4.35More Images







Women's Metal Alloy Square Dial Vintage Quartz Fashionable Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 45g |























