
Women's Metal And Plastic Flower Clavicle Necklace And Earrings
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 50g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images






Women's Metal And Plastic Flower Clavicle Necklace And Earrings
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 50g |























