
Women's Metal And Porcelain Heart Shape Love Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
Women's Metal And Porcelain Heart Shape Love Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Porcelain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 41g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images















Women's Metal And Porcelain Heart Shape Love Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Porcelain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Porcelain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 41g |























