
Women's Metal And Stainless Steel Milan Belt Mesh Belt Diamondencrusted Round Dial Watch With Horseshoe Buckle
Women's Metal And Stainless Steel Milan Belt Mesh Belt Diamondencrusted Round Dial Watch With Horseshoe Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Mediterranean |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 69g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images




Women's Metal And Stainless Steel Milan Belt Mesh Belt Diamondencrusted Round Dial Watch With Horseshoe Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Mediterranean |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Mediterranean |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 69g |





















