
Women's Metal Baroque Style Geometric And Flower Pattern Electroplated Ring With Imitation Pearl And Gemstone
Women's Metal Baroque Style Geometric And Flower Pattern Electroplated Ring With Imitation Pearl And Gemstone
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 31g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images



















Women's Metal Baroque Style Geometric And Flower Pattern Electroplated Ring With Imitation Pearl And Gemstone
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 31g |























