
Women's Metal Choker With Geometric Pattern Made Of Zinc Alloy
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images








Women's Metal Choker With Geometric Pattern Made Of Zinc Alloy
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 50g |























