
Women's Metal Clavicle Chain Jewelry With Diamondencrusted Water Drop Tassel And Zircon Pendant Natural Style
Women's Metal Clavicle Chain Jewelry With Diamondencrusted Water Drop Tassel And Zircon Pendant Natural Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Female,Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images











Women's Metal Clavicle Chain Jewelry With Diamondencrusted Water Drop Tassel And Zircon Pendant Natural Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Female,Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Female,Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |























