
Women's Metal Fashion Watch With Roman Pattern And Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 112g |
Original: $4.84
-65%$4.84
$1.69More Images












Women's Metal Fashion Watch With Roman Pattern And Round Dial
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 112g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 112g |























