
Women's Metal Geometric Woven Snake Bone Chain Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images
















Women's Metal Geometric Woven Snake Bone Chain Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |























