
Women's Metal Imitation Pearl Double Waist Chain Bikini Body Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 221g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images






Women's Metal Imitation Pearl Double Waist Chain Bikini Body Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 221g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 221g |























