
Women's Metal Mesh Band Square Dial Vintage Medieval Style Quartz Watch
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $15.20
-65%$15.20
$5.32More Images





Women's Metal Mesh Band Square Dial Vintage Medieval Style Quartz Watch
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























