
Women's Metal Quartz Watch With Roman Pattern And Rhinestones
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 110g |
Original: $4.06
-65%$4.06
$1.42More Images








Women's Metal Quartz Watch With Roman Pattern And Rhinestones
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 110g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 110g |























