
Women's Metal Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images




Women's Metal Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























