
Women's Metal Square Fashion Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 15Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 56g |
Original: $4.58
-65%$4.58
$1.60More Images




Women's Metal Square Fashion Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 15Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 15Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 56g |





















