
Women's Metal Square Medieval Style Watch With Wheat Ear Mesh Strap
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $5.81
-65%$5.81
$2.03More Images





Women's Metal Square Medieval Style Watch With Wheat Ear Mesh Strap
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |























