
Women's Metal Watch Fashion Style Diamondencrusted Cartoon Shape Manufacturer Wholesale
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 104g |
Original: $4.75
-65%$4.75
$1.66More Images







Women's Metal Watch Fashion Style Diamondencrusted Cartoon Shape Manufacturer Wholesale
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 104g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 104g |























