
Women's Metallic Texture Pearl Stud Earrings Geometric Shape Electroplated Metal Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images





Women's Metallic Texture Pearl Stud Earrings Geometric Shape Electroplated Metal Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |























