
Women's Minimalist Cold Style Square Steel Band Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Square |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |
Original: $18.19
-65%$18.19
$6.37More Images






Women's Minimalist Cold Style Square Steel Band Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Square |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Square |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |























