
Women's Minimalist Geometric Titanium Steel Necklace With Copper Pendant And Cross Chain Real Gold Plated
Women's Minimalist Geometric Titanium Steel Necklace With Copper Pendant And Cross Chain Real Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 5g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images







Women's Minimalist Geometric Titanium Steel Necklace With Copper Pendant And Cross Chain Real Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 5g |























