
Women's Minimalist Handmade Imitation Pearl Flower Collarbone Necklace With Metal Thin Chain
Women's Minimalist Handmade Imitation Pearl Flower Collarbone Necklace With Metal Thin Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images





Women's Minimalist Handmade Imitation Pearl Flower Collarbone Necklace With Metal Thin Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |























