
Women's Modern Minimalist Geometric Gold Plated Copper Polished Plating Nail Ring
| 6815 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.33
-65%$1.33
$0.47More Images




Women's Modern Minimalist Geometric Gold Plated Copper Polished Plating Nail Ring
| 6815 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6815 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 4g |























