🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Moissanite Inlaid Sterling Silver Geometric and Star Pattern Ear Studs with Plating Design
Women's Moissanite Inlaid Sterling Silver Geometric and Star Pattern Ear Studs with Plating Design
| Classification | Earrings |
|---|---|
| Design | Plating,Tassels, row of diamond |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Pattern | Geometric, U-shaped |
| Quantity | 1 Pair |
| Style | Simple Style |
| Weight | 20g |
Select Color
Select Purity
From $3.76
Original: $10.73
-65%Women's Moissanite Inlaid Sterling Silver Geometric and Star Pattern Ear Studs with Plating Design—
$10.73
$3.76More Images








Women's Moissanite Inlaid Sterling Silver Geometric and Star Pattern Ear Studs with Plating Design
| Classification | Earrings |
|---|---|
| Design | Plating,Tassels, row of diamond |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Pattern | Geometric, U-shaped |
| Quantity | 1 Pair |
| Style | Simple Style |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Classification | Earrings |
|---|---|
| Design | Plating,Tassels, row of diamond |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Pattern | Geometric, U-shaped |
| Quantity | 1 Pair |
| Style | Simple Style |
| Weight | 20g |




