
Women's Multilayer Oval Resin Turquoise Necklace With Geometric Pattern And Snake Bone Chain Hiphop Accessories
Women's Multilayer Oval Resin Turquoise Necklace With Geometric Pattern And Snake Bone Chain Hiphop Accessories
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 57g |
Original: $4.92
-65%$4.92
$1.72More Images




Women's Multilayer Oval Resin Turquoise Necklace With Geometric Pattern And Snake Bone Chain Hiphop Accessories
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 57g |























