
Women's Necklace Copper Heart Shape Pendant Mixed Gemstone Setting Electroplating Titanium Steel Chain
Women's Necklace Copper Heart Shape Pendant Mixed Gemstone Setting Electroplating Titanium Steel Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images








Women's Necklace Copper Heart Shape Pendant Mixed Gemstone Setting Electroplating Titanium Steel Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























