
Women's Necklace Copper Pendant Stainless Steel Chain Geometric Electroplating
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images





Women's Necklace Copper Pendant Stainless Steel Chain Geometric Electroplating
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















