Women's Niche Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Leisure Style
Women's Niche Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images
Women's Niche Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |





















