🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Open Ring Stainless Steel Natural Stone Gem Inlaid Geometric Handmade Fine Polishing Furnace Vacuum
Women's Open Ring Stainless Steel Natural Stone Gem Inlaid Geometric Handmade Fine Polishing Furnace Vacuum
| Electroplating Process | Furnace Vacuum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Polishing Process | Handmade Fine Polishing |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 15g |
Select Color
From $1.23
Original: $3.52
-65%Women's Open Ring Stainless Steel Natural Stone Gem Inlaid Geometric Handmade Fine Polishing Furnace Vacuum—
$3.52
$1.23More Images







Women's Open Ring Stainless Steel Natural Stone Gem Inlaid Geometric Handmade Fine Polishing Furnace Vacuum
| Electroplating Process | Furnace Vacuum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Polishing Process | Handmade Fine Polishing |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | Furnace Vacuum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Polishing Process | Handmade Fine Polishing |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 15g |























