
Women's Oval Dial Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Waterproof Retro Exquisite Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror
Women's Oval Dial Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Waterproof Retro Exquisite Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 23g |
Original: $19.21
-65%$19.21
$6.72More Images






Women's Oval Dial Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Waterproof Retro Exquisite Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 23g |





















