
Women's Oval Waterproof Quartz Watch With Motherofpearl Plate And Belt Made Of Alloy Zinc Alloy Stainless Steel And Belt Materials
Women's Oval Waterproof Quartz Watch With Motherofpearl Plate And Belt Made Of Alloy Zinc Alloy Stainless Steel And Belt Materials
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 16g |
Original: $18.39
-65%$18.39
$6.44More Images









Women's Oval Waterproof Quartz Watch With Motherofpearl Plate And Belt Made Of Alloy Zinc Alloy Stainless Steel And Belt Materials
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 16g |





















