
Women's Pink Diamond Butterfly Titanium Steel Clavicle Necklace Mixed Gemstone Inlay Electroplating Geometric Style
Women's Pink Diamond Butterfly Titanium Steel Clavicle Necklace Mixed Gemstone Inlay Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images






Women's Pink Diamond Butterfly Titanium Steel Clavicle Necklace Mixed Gemstone Inlay Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























