
Women's Plastic Quartz Watch With Wine Barrel Shape Dial And Spiral Crown In Leisure Style
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Wine Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
More Images




Women's Plastic Quartz Watch With Wine Barrel Shape Dial And Spiral Crown In Leisure Style
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Wine Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Wine Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























