
Women's Punk Style Acrylic Plastic Resin Necklace With Ushape Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Women's Punk Style Acrylic Plastic Resin Necklace With Ushape Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images



















Women's Punk Style Acrylic Plastic Resin Necklace With Ushape Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |























