
Women's Quartz Bracelet Watch Alloy Rhombus Medieval Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images








Women's Quartz Bracelet Watch Alloy Rhombus Medieval Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























