
Women's Retro Barrelshaped Alloy And Stainless Steel Quartz Watch Niche Light Luxury Highend Fashion
Women's Retro Barrelshaped Alloy And Stainless Steel Quartz Watch Niche Light Luxury Highend Fashion
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Original: $4.43
-65%$4.43
$1.55More Images





Women's Retro Barrelshaped Alloy And Stainless Steel Quartz Watch Niche Light Luxury Highend Fashion
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |





















