
Women's Retro Fashionable Metal Leather Watch With Round Dial And Spiral Crown
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Original: $15.81
-65%$15.81
$5.53More Images





Women's Retro Fashionable Metal Leather Watch With Round Dial And Spiral Crown
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |























