🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Retro Geometric Copper Open Ring With Rainbow Drill And Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
$0.61
Original: $1.74
-65%Women's Retro Geometric Copper Open Ring With Rainbow Drill And Electroplating—
$1.74
$0.61More Images





Women's Retro Geometric Copper Open Ring With Rainbow Drill And Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























