🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Retro Geometric Liuli Pendant Stainless Steel Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Liuli |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 17g |
$1.49
Original: $4.27
-65%Women's Retro Geometric Liuli Pendant Stainless Steel Necklace—
$4.27
$1.49More Images





Women's Retro Geometric Liuli Pendant Stainless Steel Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Liuli |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Liuli |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 17g |





















