
Women's Retro Geometric Metal Doublelayer O Word Chain Necklace With Portrait Relief And Electroplating Design
Women's Retro Geometric Metal Doublelayer O Word Chain Necklace With Portrait Relief And Electroplating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 47g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images




Women's Retro Geometric Metal Doublelayer O Word Chain Necklace With Portrait Relief And Electroplating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 47g |























