
Women's Retro Geometric Swan Necklace 14K Goldclad Copper Gold Plated With Natural Freshwater Pearls Ochain
Women's Retro Geometric Swan Necklace 14K Goldclad Copper Gold Plated With Natural Freshwater Pearls Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated,14K Gold-Clad Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Necklace |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 3.8g |
Original: $9.23
-65%$9.23
$3.23More Images





Women's Retro Geometric Swan Necklace 14K Goldclad Copper Gold Plated With Natural Freshwater Pearls Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated,14K Gold-Clad Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Necklace |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated,14K Gold-Clad Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Necklace |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 3.8g |























