
Women's Retro Love Casual Watch Alloy Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Onion Crown Mineral Reinforced Glass Mirror
Women's Retro Love Casual Watch Alloy Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Onion Crown Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 16g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images












Women's Retro Love Casual Watch Alloy Case Pu Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Onion Crown Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 16g |





















