
Women's Retro Rectangular Metal Pu Strap Luxury Niche Highend Sense Antique Fashion Simple Watch
Women's Retro Rectangular Metal Pu Strap Luxury Niche Highend Sense Antique Fashion Simple Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37*2 |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 35g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images





Women's Retro Rectangular Metal Pu Strap Luxury Niche Highend Sense Antique Fashion Simple Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37*2 |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37*2 |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 35g |























