
Women's Retro Relief Portrait Crescent Moon Pendant Necklace Alloy Chain Electroplating Geometric Style
Women's Retro Relief Portrait Crescent Moon Pendant Necklace Alloy Chain Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 59g |
Original: $1.06
-65%$1.06
$0.37More Images







Women's Retro Relief Portrait Crescent Moon Pendant Necklace Alloy Chain Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 59g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 59g |























