
Women's Retro Simple Imitation Leather And Metal Commuter Accessory With Rectangular Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 1000g |
Original: $10.64
-65%$10.64
$3.72More Images





Women's Retro Simple Imitation Leather And Metal Commuter Accessory With Rectangular Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 1000g |























