
Women's Retro Style Winding Bracelet Watch With Braided Snake Pattern Imitation Leather Strap And Alloy Case
Women's Retro Style Winding Bracelet Watch With Braided Snake Pattern Imitation Leather Strap And Alloy Case
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
More Images








Women's Retro Style Winding Bracelet Watch With Braided Snake Pattern Imitation Leather Strap And Alloy Case
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |























