
Women's Simple Elegant Light Luxury 316L Stainless Steel Heartshaped Titanium Steel Pearl Earrings With Geometric Design And Electroplating
Women's Simple Elegant Light Luxury 316L Stainless Steel Heartshaped Titanium Steel Pearl Earrings With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images






Women's Simple Elegant Light Luxury 316L Stainless Steel Heartshaped Titanium Steel Pearl Earrings With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























