
Women's Simple Geometric Natural Stone And Copper Earrings Set With Gemstones
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Hemming Material | Copper |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images













Women's Simple Geometric Natural Stone And Copper Earrings Set With Gemstones
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Hemming Material | Copper |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | Vacuum In The Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Hemming Material | Copper |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 4g |























